Wymiana matrycy Gdańsk: profesjonalny serwis komputerowy. Kompleksowo wymieniamy matryce i ekrany we wszystkich typach urządzeń, w szczególności laptopach, tabletach, smartfony (w tym „zwykłych” telefonach), nawigacjach oraz czytnikach, Jeżeli masz innego rodzaju sprzęt, który wymaga wymiany matrycy – zgłoś się do nas, na pewno pomożemy.

W naszym serwisie w Gdańsku. Jesteśmy przygotowani na naprawę sprzętu wszystkich dostępnych na rynku marek: Sony VAIO, Apple, Acer, Asus, HP, Toshiba, Dell, MSI, Samsung czy Lenovo.

Zadzwoń do nas lub nas odwiedź. Wejdź na stronę kontaktową lub zerknij poniżej.

D.H. JANTAR (BOX nr 6). 
ul. Politechniczna 7 (BOX nr 6)
80-288 Gdańsk

Nasz gdański serwis jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.  Jednak nie zrażaj się godzinami otwarcia – jesteśmy do Twojej dyspozycji również w pozostałych godzinach. Napisz do nas e-maila, zadzwoń lub wyślij wiadomość na Facebooku, a odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Serwis laptopów i komputerów w Gdańsku

Jadąc ze sprzętem do serwisu skorzystaj z telefonu 793-731-731 lub maila kontakt@laptopy-serwis.eu. Jeśli się bardzo spieszysz lub zaszły inne okoliczności, to możemy umówić się na odbiór na terenie m.in. Gdańska, Gdyni, Sopotu. Dodatkowo jest też możliwość nadania przesyłki kurierem. Zadzwoń koniecznie i omówimy temat.

Wymiana matrycy?

Dla nas to nie problem. Jeżeli masz problem z komputerem, laptopem lub innym sprzętem – nie rozkręcaj go i nie próbuj naprawiać samodzielnie. W wielu serwisach, takich jak nasz możesz bezpłatnie oddać sprzęt do diagnozy i dopiero po diagnozie poznasz wstępną wycenę oraz plan naprawy.

Cena wymiany matrycy?

Cena wymiany matrycy zależy od kilku czynników jednak najpierw skontaktuj się z nami, a my dokonamy bezpłatnej diagnozy i wyceny, jednak w przypadku wymiany matrycy musisz liczyć się z ceną od 50 do 150 zł za samą wymianę + cena matrycy, która jest zależna od modelu Twojego komputera. Wymiana samych zawiasów wraz z zawiasami w cenie to koszt ok 120-300 zł. Szczegółowy cennik znajdziesz na naszej stronie.

Co naprawiamy w serwisie w Gdańsku?

  • Naprawiamy większość jeśli nie wszystkie marki komputerów dostępne na rynku (Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Samsung, Sony).
  • Nie obcy jest nam żaden znany system operacyjny (Android, iOS, Linux, macOS (OSX), Windows).
  • Nie są nam obce żadne usterki. Doskonale radzimy sobie z pękniętymi matrycami, wyłamanymi zawiasami, zalaną klawiaturą w laptopie, czy zbitymi szybkami w smartfonach i tabletach.
  • Naszym Klientom pomagamy też w usuwaniu wirusów i przeinstalowywaniu systemów operacyjnych.
  • Części do Twojego sprzętu? Również to mamy. Oryginalne, zamienniki – co tylko wybierzesz według budżetu, potrzeb i upodobań.

Skorzystaj z naszego serwisu komputerowego w Gdańsku. Pomożemy Ci i rozwiążemy Twój problem i problem Twojego urządzenia!