Profesjonalny serwis komputerowy w Gdyni. Kompleksowo naprawiamy laptopy, komputery, smartfony (w tym „zwykłe” telefony), tablety, nawigacje oraz czytniki. Nie martw się jeśli Twojego urządzenia nie ma na tej liście. Naprawimy również te, których tu nie wymieniliśmy.

Zadzwoń do nas lub nas odwiedź. Wejdź na stronę kontaktową lub zerknij poniżej.

Serwis Gdynia. Netpunkt sklepu internetowego morele.net
ul. Władysława IV 1-5
81-353 Gdynia

Nasz gdyński serwis jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. W soboty zapraszamy do Gdańska. Jednak nie zrażaj się godzinami otwarcia – jesteśmy do Twojej dyspozycji również w pozostałych godzinach. Napisz do nas e-maila, zadzwoń lub wyślij wiadomość na Facebooku, a odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Serwis laptopów i komputerów w Gdyni

Jadąc ze sprzętem do serwisu skorzystaj z telefonu 793-731-731 lub maila kontakt@laptopy-serwis.eu. Jeśli się bardzo spieszysz lub zaszły inne okoliczności, to możemy umówić się na odbiór na terenie m.in. Gdańska, Gdyni, Sopotu. Dodatkowo jest też możliwość nadania przesyłki kurierem. Zadzwoń koniecznie i omówimy temat.

Dlaczego Gdynia?

Dlaczego Gdynia? Bo Gdynia jest nam bliska, bo to świetne, nowoczesne i młode miasto. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy jakiś czas temu otworzyć serwis sprzętu komputerowego właśnie na terenie Gdyni. Spływało do nas dużo zgłoszeń, a chcąc być bliżej otworzyliśmy kolejny punkt serwisu komputerów i laptopów. Teraz Gdynianie mogą szybciej naprawić swój stacjonarny komputer, laptopa lub telefon, nie trzeba go wozić ani wysyłać do Gdańska. Identyfikujemy się również z poniższym cytatem:

„W Gdyni zacząłem dość wcześnie odczuwać coś, co można by nazwać poczuciem więzi wspólnotowej. Uświadomiłem sobie moją kaszubskość.”
Autor: Abdon Stryszak, Źródło: Edmund Szczesiak, Barwy Kaszub (1990), str. 83.

Co naprawiamy w serwisie w Gdyni?

  • Naprawiamy większość jeśli nie wszystkie marki komputerów dostępne na rynku (Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Samsung, Sony).
  • Nie obcy jest nam żaden znany system operacyjny (Android, iOS, Linux, macOS (OSX), Windows).
  • Nie są nam obce żadne usterki. Doskonale radzimy sobie z pękniętymi matrycami, wyłamanymi zawiasami, zalaną klawiaturą w laptopie, czy zbitymi szybkami w smartfonach i tabletach.
  • Naszym Klientom pomagamy też w usuwaniu wirusów i przeinstalowywaniu systemów operacyjnych.
  • Części do Twojego sprzętu? Również to mamy. Oryginalne, zamienniki – co tylko wybierzesz według budżetu, potrzeb i upodobań.

Skorzystaj z naszego serwisu komputerowego w Gdyni. Pomożemy Ci i rozwiążemy Twój problem i problem Twojego urządzenia!

Zobacz na mapie nasz serwis w Gdyni: