Serwis Lenovo

Naprawa laptopów Lenovo Sopot

Laptopy Lenovo są jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów na całym świecie. Firma Lenovo Group Limited została założona w 1984 roku w Chinach i do dziś to tam mieści się jej główna siedziba.

Oferta korporacji Lenovo jest znacznie szersza niż tylko laptopy – jak podaje Wikipedia, chiński potentat produkuje komputery osobiste, stacje robocze, serwery, pamięć masową, a także produkty mobilne, takie jak smartfony, tablety, aplikacje oraz rozwiązania z zakresu Smart Home.

Jeśli chodzi o laptopy (czy raczej powinniśmy powiedzieć notebooki), najbardziej znanym w stajni Lenovo produktem jest ThinkPad, wcześniej, do 2005 roku produkowany przez koncern IBM i następnie odkupiony i rozwijana od tego czasu przez Lenovo. Co ciekawe, pierwszy ThinkPad Lenovo nie był laptopem, lecz tabletem.

Linie kolejnych generacji laptopów Lenovo oznaczone są najczęściej literami alfabetu. Na przykład Lenovo ThinkPad SL to nieduży notebook dedykowany dla małych firm.

Oprócz powszechnego ThinkPad w ofercie Lenovo znajdują się także popularne laptopy i tablety linii IdeaPad i Yoga, a także stosunkowo nowy w rodzinie Lenovo Legion, o parametrach odpowiadających bardzo wymagającym klientom.

Naprawa laptopów Lenovo w Sopocie

Niezależnie od linii, modelu i rocznika Twojego laptopa Lenovo, powierzając naprawę naszym specjalistom masz pewność, że trafiłeś w dobre ręce.

Ponieważ sprzęt Lenovo jest bardzo popularny, w serwisie w Sopocie na pewno mieliśmy już do czynienia z taką samą usterką jak Twoja. Nasze doświadczenie w naprawie laptopów Lenovo obejmuje m.in.

  • Naprawę wypalonych pikseli
  • Naprawę obudowy po upadku czy ułamaniu
  • Naprawę Lenovo po zalaniu klawiatury
  • Naprawę przetwornic, układu chłodzenia, układu zasilania
  • Naprawę w przypadku wolnego działania Lenovo, „zamulania”, złośliwego wirusa
  • Wymiana lub naprawa dysku, pamięci RAM
  • Wymianę gniazd USB, całej obudowy lub matrycy
  • I wiele, wiele innych

Ponieważ laptopy Lenovo są bardzo popularne, oraz dzięki naszemu doświadczeniu, możesz mieć pewność, że szybko i profesjonalnie zdiagnozujemy awarię i naprawimy Twój laptop.

Ile kosztuje naprawa laptopa Lenovo?

Cena naprawy zależy rzecz jasna od tego, jaki jest typ usterki, która wymaga naszej pracy. Nie martw się jednak, przed wykonaniem naprawy uzyskasz od nas bezpłatną diagnozę i wycenę. Zajrzyj też do naszego cennika. Zapraszamy Cię do kontaktu.

Uzyskaj bezpłatną wycenę naprawy: SKONTAKTUJ SIĘ z naszym serwisem.

Działamy na terenie Sopotu i całego Trójmiasta.